Hakkımızda

Ayrıca GYMKHANA markası altında kendi sporcu besin destek ürünlerini de 2019 un sonuna doğru piyasaya sürmeyi planlamaktadır.  Spor salonu içerisinde %20 ye yakın hizmet gösteren aletleri kendi bünyasinde üretmiş geri kalan aletler ise Amerikan malı olup  en üst düzeydedir. Sera Fitness kendi aletlerini üretmenin  yanında  SERA HEALTH SERİES adı altında kendi sağlıklı gıda ve içeceklerini de fason olarak dünyanın dört bir tarafında ürettirip, müşterilerine sunmaktadır.

Sera Group, 1990 yılında Suleyman Şevket Ozen tarafından tarımsal faliyet veren bir şirket olarak kurulmuştur. Bu alanda piyasasında şu ana kadar lider durumundadır. Bir Aile şirketi olan Sera firmasına,  2009 yılında Naim Ozen tarafından kurulan Sera Fitness ltd katılmıştır. 2009 yılından itibaren hergün kendini geliştren bir yapıya sahip olan Sera Fitness bu güne kadar Başkentin en gözde spor salonu olmuştur.

Sera Fitness kurulduğu günden itibaren kendi kurumsal çizgisini artırarak yeşil beyaz ve siyah renkeleri benimseyerek yolunda ilerlemiştir. Tüm binalarında kendi kurumsal dizayna sahip olan Sera İndustial vintage tarzınıda benimsemiştir.Sera Fitness 2011 yılında kendi ithal ettiği sporcu besin destek ürünlerini kuzey kıbrıos piyasasına  başladığı günden itibaren düzenli olarak tedarik etmektedir.

WhatsApp Image 2019-07-16 at 11.16.03